Artur Konefał

Artur Konefał

Prezes Zarządu / CEO

Wizjoner, charyzmatyczny lider, od zawsze związany z branżą. Z wykształcenia naukowiec, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ze specjalizacją biotechnologia farmaceutyczna. Z zamiłowania strateg i aktywny działacz na rzecz rozwoju biznesu. Nieustępliwy w poszukiwaniu nowych możliwości, imponuje i zaraża ambicją. Z pasją śledzi i analizuje trendy w obszarze medycyny i farmacji, z optymizmem wciąż stawia nowe wyzwania przed zespołem.

Sekretarz Kapituły międzynarodowego konkursu Prix Galien nagradzającego innowacyjne osiągnięcia medycyny i farmacji. W latach 2011-2015. Inicjator powstania Instytutu Doskonalenia Klinicznego – stowarzyszenia na rzecz poprawy edukacji medycznej.

Dorota Konefał

Co-Founder
Senior Team Leader

Przekonująca, bezpośrednia, skupiona na działaniu. Współzarządza całością prac agencji. Z wykształcenia i zamiłowania psycholog, co determinuje w całości jej podejście do działania z ludźmi. Nieugięta w poszukiwaniu usprawnień i udoskonaleń. Z inspiracją obserwuje zagraniczne rynki.

Pasją do nauki wzbogaca wartość merytoryczną projektów agencji. Współtwórczyni Instytutu Doskonalenia Klinicznego. Wierzy, że interdyscyplinarne podejście do nauki jest najlepszym rozwiązaniem.

Dorota Konefał
Grzegorz Fijał

Grzegorz Fijał

Marketing & Sales Manager

Marketingowiec z doświadczenia, pasji i wykształcenia. Oferując nowoczesne rozwiązania, wspiera kreowanie skutecznych kampanii dla klientów. Świetny mówca, inspiruje pomysłami, motywuje zespół do pracy nad kreatywnymi rozwiązaniami.

Kładzie nacisk na jakość i efektywność w działaniu. Nieustannie śledzi trendy i nowości w branży, głownie na rynkach zagranicznych.

Rafał Szmidt

Senior Project Manager
Digital Marketing Expert

Doświadczony ekspert w obszarze digitalowych rozwiązań z dla branży medycznej i farmaceutycznej. Skupia się na zastosowaniu nowych technologii w marketingu specjalistycznym. Wyróżnia go obszerna wiedza w zakresie projektowania i implementacji narzędzi edukacyjnych i wspierających biznes.

Doskonale rozumie potrzeby klienta. Współpracuje z kluczowymi opiniotwórcami branży medycznej, towarzystwami medycznymi i dużymi firmami farmaceutycznymi.

Rafał Szmidt
Katarzyna Rutkowska

Katarzyna Rutkowska

Project Manager
Online Training Specialist

Pragmatyczna i świetnie zorganizowana. Z sukcesem planuje, wdraża i prowadzi duże projekty edukacyjne dla kadry medycznej i farmaceutycznej. Od wielu lat związana z branżą, stawia na wysoką jakość merytoryczną.

Wielką satysfakcję daje jej współpraca z wybitnymi osobistościami świata nauki. Stale monitoruje nowości na rynku, szczegółowo analizując możliwości rozwoju prowadzonych projektów.

Anna Wasilewska

Project Manager
Digital Marketing Expert

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży medycznej i farmaceutycznej powoduje, że świetnie rozumie specyfikę działania w tych obszarach. Energiczna, skupiona na działaniu, inicjatorka ożywionych dyskusji kończących się nowymi pomysłami. Miłośniczka nowoczesnych technologii.

Wolny czas poświęca głównie doskonaleniu własnych kompetencji cyfrowych, dzięki czemu dotrzymuje kroku szybkiemu tempu narzędzi digital w marketingu.

Anna Wasilewska
Tomasz Pietrzak

Tomasz Pietrzak

IT Manager
Senior Developer

Niedościgniony mistrz programowania oraz wszelkich działań IT. Pełen pasji, od zawsze związany z branżą IT i programowaniem. Człowiek skupiony na działaniu, nieustannie rozwijający swoje umiejętności. Z imponującą dokładnością planuje i realizuje projekty.

Stawia sobie ambitne cele, przyświeca mu myśl że wszystkiego jest w stanie się nauczyć. Ojciec wielu rozwiązań technologicznych agencji.

Anna Pachura

Office Assistant

Zdyscyplinowana, wszechstronnie utalentowana i niezwykle sympatyczna. Uwielbia podejmować nowe wyzwania, dlatego świetnie spisuje się jako researcher. Ania ze swoją niebywałą skrupulatnością wspiera nas także w projektach badawczych i edukacyjnych.

Z pasją angażuje się także w działania komunikacyjne prowadzonych przez nas projektów, zwłaszcza w obrębie social mediów.

Studentka Prawa Uniwersytetu Warszawskiego z świetlaną przyszłością!

Anna Pachura

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMISKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadaj pytanie i dowiedz się jak nasze usługi mogą wspomóc Twój biznes!

ODWIEDŹ NAS
ul. Puławska 14
02-512 Warszawa