Artur Konefał

Artur Konefał

Prezes Zarządu / CEO

Wizjoner, charyzmatyczny lider, od zawsze związany z branżą. Z wykształcenia naukowiec, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ze specjalizacją biotechnologia farmaceutyczna. Z zamiłowania strateg i aktywny działacz na rzecz rozwoju biznesu. Nieustępliwy w poszukiwaniu nowych możliwości, imponuje i zaraża ambicją. Z pasją śledzi i analizuje trendy w obszarze medycyny i farmacji, z optymizmem wciąż stawia nowe wyzwania przed zespołem.

Sekretarz Kapituły międzynarodowego konkursu Prix Galien nagradzającego innowacyjne osiągnięcia medycyny i farmacji. W latach 2011-2015. Inicjator powstania Instytutu Doskonalenia Klinicznego – stowarzyszenia na rzecz poprawy edukacji medycznej.

Dorota Konefał

Co-Founder
Senior Team Leader

Przekonująca, bezpośrednia, skupiona na działaniu. Współzarządza całością prac agencji. Z wykształcenia i zamiłowania psycholog, co determinuje w całości jej podejście do działania z ludźmi. Nieugięta w poszukiwaniu usprawnień i udoskonaleń. Z inspiracją obserwuje zagraniczne rynki.

Pasją do nauki wzbogaca wartość merytoryczną projektów agencji. Współtwórczyni Instytutu Doskonalenia Klinicznego. Wierzy, że interdyscyplinarne podejście do nauki jest najlepszym rozwiązaniem.

Dorota Konefał
Grzegorz Fijał

Grzegorz Fijał

Marketing & Sales Manager

Marketingowiec z doświadczenia, pasji i wykształcenia. Oferując nowoczesne rozwiązania, wspiera kreowanie skutecznych kampanii dla klientów. Świetny mówca, inspiruje pomysłami, motywuje zespół do pracy nad kreatywnymi rozwiązaniami.

Kładzie nacisk na jakość i efektywność w działaniu. Nieustannie śledzi trendy i nowości w branży, głownie na rynkach zagranicznych.

Rafał Szmidt

Senior Project Manager
Digital Marketing Expert

Doświadczony ekspert w obszarze digitalowych rozwiązań z dla branży medycznej i farmaceutycznej. Skupia się na zastosowaniu nowych technologii w marketingu specjalistycznym. Wyróżnia go obszerna wiedza w zakresie projektowania i implementacji narzędzi edukacyjnych i wspierających biznes.

Doskonale rozumie potrzeby klienta. Współpracuje z kluczowymi opiniotwórcami branży medycznej, towarzystwami medycznymi i dużymi firmami farmaceutycznymi.

Rafał Szmidt
Katarzyna Rutkowska

Katarzyna Rutkowska

Project Manager
Online Training Specialist

Pragmatyczna i świetnie zorganizowana. Z sukcesem planuje, wdraża i prowadzi duże projekty edukacyjne dla kadry medycznej i farmaceutycznej. Od wielu lat związana z branżą, stawia na wysoką jakość merytoryczną.

Wielką satysfakcję daje jej współpraca z wybitnymi osobistościami świata nauki. Stale monitoruje nowości na rynku, szczegółowo analizując możliwości rozwoju prowadzonych projektów.

Anna Wasilewska

Project Manager
Digital Marketing Expert

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży medycznej i farmaceutycznej powoduje, że świetnie rozumie specyfikę działania w tych obszarach. Energiczna, skupiona na działaniu, inicjatorka ożywionych dyskusji kończących się nowymi pomysłami. Miłośniczka nowoczesnych technologii.

Wolny czas poświęca głównie doskonaleniu własnych kompetencji cyfrowych, dzięki czemu dotrzymuje kroku szybkiemu tempu narzędzi digital w marketingu.

Anna Wasilewska

Agata Olejarz

Project Manager
Design Expert

Doświadczenie w pracy z projektami o tematyce zdrowotnej zdobyła na szczeblu europejskim, pracując w Instytucie Technologii i Innowacji (EIT Health France) w Paryżu. Jej pasją jest User Experience Design co jest bardzo widoczne w prowadzonych przez Agatę projektach. Potrzeba rozwoju i głód wiedzy pcha Agatę wciąż na nowe studia i kursy. Agata ma na swoim koncie między innymi studia: z projektowania UX, analityki internetowej, zarządzaniu komunikacją w biznesie, reklamy i promocji na studiach dziennikarskich oraz wiele innych, których nie sposób zmieścić w tym krótkim opisie. Innowacje i kreatywne rozwiązania to jej mocna strona o czym chętnie opowiada dzięki swojej wyjątkowej otwartości.

Tomasz Pietrzak
Aliaksei Shumovich

Aliaksei Shumovich

Software Developer

Web developer, programista. Posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, od drobniejszych wizytówek do dużych, skomplikowanych systemów służących do zarządzania danymi.

Ze względu na zainteresowanie nowymi technologiami, stale szuka nowoczesnych rozwiązań i możliwości optymalizacji w tworzeniu stron internetowych i serwisów.

Dzięki otwartości w myśleniu jest nieocenionym wsparciem dla zespołu, nie tylko przy szablonowych projektach, ale również w znajdowaniu nietypowych, odważnych rozwiązań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMISKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadaj pytanie i dowiedz się jak nasze usługi mogą wspomóc Twój biznes!

ODWIEDŹ NAS
ul. Puławska 14
02-512 Warszawa